Witaj szkoło!

Nie zamierzam tu pisać o problemach logistycznych związanych z posiadaniem Dzieci w dwóch różnych szkołach. O deformie edukacji tym bardziej. Ot, podejrzewam, ze od czasu do czasu będę zamieszczać tu ciekawostki związane z edukacją. Na pierwszy ognień idzie mleko.

Zebranie organizacyjne się odbyło. W trakcie tegoż zebrania wychowawczynie zbierały informacje nt. naszych dzieci oraz zbierały zgody bądź ich brak na rozmaite działania dotyczące dzieci. Pojawiła się m.in, akcja „szklanka mleka dla każdego dziecia” oraz „owoce i warzywa”. Na udział dzieci w tych programach również należało wyrazić zgodę. Pani od razu informuje, że jeśli chodzi o mleko to nie ma mleka truskawkowego ani czekoladowego, podobnie jak mleka bez laktozy. Koncepcja, że ktoś mógłby uważać, że w ramach akcji „Szklanka mleka dla każdego dzecia” jego dzieć się napije mleka truskawkowego czy czekoladowego rozbroiła mnie. Bo tak idąc za ciosem to można zrobić program „Szklanka mleka truskawkowego/czekoladowego” czy chipsy lub frytki w ramach akcji „Warzywa dla dzieci”.

Informacje o Jukka Sarasti

Pełnoetatowa kura domowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s