Petycja ws. ochrony zwierząt

O polityce nie zwykłam pisać. Z obecną władzą też niekoniecznie mi po drodze. Ale kiedy szeregowy poseł, wbrew grupom nacisku, tworzy projekt ustawy, mającej zapobiec znęcaniu się nad zwierzętami, nie potrafię go nie poprzeć. I wszystkich, którzy nie są obojętni na cierpienia zwierząt, również zachęcam do podpisania petycji. Bez względu na sympatie czy antypatie polityczne. Pamiętajmy, ich (zwierząt przeznaczonych do uboju rytualnego, do cyrków czy hodowanych na futra) ból jest większy niż nasz. Spróbujmy go zmniejszyć.

Informacje o Jukka Sarasti

Pełnoetatowa kura domowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Petycja ws. ochrony zwierząt

  1. świechna pisze:

    Nie ma dla mnie znaczenia, kto jest pomysłodawcą ustawy – gdy jest dobra, popieram. Ale już zaczęły się kombinacje, ustępstwa. I przykro mi, jako dziewusze ze wsi, że to właśnie rolnicy bronią jak niepodległości przysłowiowego chodzenia w onucach, ludzkiego zbydlenia i przemocy jako przejawów tradycji.

    • Jukka Sarasti pisze:

      Z tych protestów rolniczych to mi wynika, że protestujący są głupi i dają sobą manipulować. Bo co drobnemu rolnikowi szkodzi, że jego niemożebnie bogaty kolega hodujący norki straci fuchę? Tych, dokonujących rytualnych ubojów też chyba nie ma zbyt wielu. I ta hipokryzja: muzułmanów to my nie chcemy, bo oni okropni, ale znęcać się nad zwierzętami, żeby oni mogli jeść zgodnie ze swoją religią to już możemy. Oczywiście za odpowiednią sumę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s