Wonder ZOO

To taka gra na smartfona, jakby ktoś nie wiedział.  W ogólnym zarysie polega na tym, że dostaję kawałek ziemi, parę zwierzątek, parę budynków użyteczności zoologicznej i parę drzewek, troszkę forsy i zdecydowanie troszkę mniej diamentów. Z drzewek zbieram owoce (zawsze są to jabłka, z tym że z takiej palmy kokosowej mogę zebrać na raz zdecydowanie więcej jabłek niż z jabłoni), po czym je podlewam. Karmię zwierzęta, zbieram forsę jaką odwiedzający zostawiają przy zwierzętach i ewentualnie w sklepach, naprawiam psujące się budynki (co też kosztuje), dokupuję zwierzątka, drzewa owocowe, powierzchnię ogrodu i inne budynki, jakie mogą okazać się przydatne. Jeśli wypełnię postawione przede mną zadania dostaję bonusy.

Zwierzęta zasadniczo w tym ogrodzie zoologicznym nie chorują. Przynajmniej do czasu. Kiedy grający zdecyduje się zakupić lecznicę dla zwierząt – wówczas te zaczynają chorować na potęgę. Zdarza się, że gdy jedno zwierzę się leczy (a niektóre potrafią leczyć się bardzo długo), choruje już cała reszta. Pomyślałam sobie, że może to jest jakiś sposób na polską (i nie tylko) służbę zdrowia – gdyby tak polikwidować szpitale to może by ludzie przestali chorować?

wonder zoo

Informacje o Jukka Sarasti

Pełnoetatowa kura domowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s