Miniony weekend

…upłynął mniej więcej intensywnie. Czyli w piątek truchcikiem z przedszkola do pobliskiej galerii w której zagościły Smerfy. Truchcikiem, bo warto było zdążyć na przedstawienie z tymi sympatycznymi(?) stworzeniami. A potem to konkursy, zdjęcia ze Smerfami, obiad w galerii i powrót do domu.

smerfastycznie w galerii handlowejsmerfy w galerii

Sobota zaś upłynęła na wycieczce najpierw na Bulwar Filadelfijski, gdzie Dzieci uczyły się m.in. jak przesadzać kwiatki i jak robić naleśniki, brały udział w jakichś konkursach etc., po czym udaliśmy się do wód, znaczy na fontannę cosmopolis gdzie można było spotkać Wiedźmina i ekipę, znów brać udział w konkursach, obejrzeć walki wiedźmińskie, dać się zakuć w dyby bądź kajdany a nawet podłożyć głowę pod topór czy poćwiczyć strzelanie z łuku. Dzieciątka wprawdzie z celnością miały problemy ale przynajmniej daleko strzelały. Celność zawsze można poćwiczyć, ważne, że już wiedzą, jak napiąć cięciwę. Mama oczywiście nawet nie próbowała wziąć do ręki łuku, wszak zna swoją celność…

wiedźmiński pojedynejwiedźmin

wiedźmin-głowa pod topórterefere qq strzela dziecko z łuku

I w sumie cieszę się, że niedziela upłynęła na niczym. Nie wiem, czy się starzeję czy to kwestia zmiennej pogody, ale czułam, że na nic nie miałam siły. Więc w sumie dobrze, że deszcz nie pozwolił wyjść z Dziećmi na place zabaw a Zielone Świątki – do galerii handlowych, by skorzystać z tamtejszych atrakcji.

Informacje o Jukka Sarasti

Pełnoetatowa kura domowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Miniony weekend

  1. anna pisze:

    Smerfy trochę wyrośnięte. 😉

    • Jukka Sarasti pisze:

      Widać smerfojagody nazbyt obrodziły. Albo Gargamelowi znów się coś pokiełbasiło, jak próbował rzucić czar na te wstrętne niebieskie stworzonka 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s