O miejscu, jakie kura powinna zajmować w domu

Sarasti smażyła kotlety. I kiedy je tak smażyła, przypomniała sobie, że ogórków z piwnicy nie przyniosła. Proponuje więc Małżonkowi, żeby postał przy tych kotletach i ewentualnie je poprzewracał jeśli nie chce jeść węgli. Schodzi więc Sarasti do piwnicy, a Dzieć Starszy wchodzi do kuchni i widząc tam ojca oświadcza:

– To pokój mamy. Ić stąd.

I już wiem, że mocno muszę się starać, żeby moje Dzieci były choć trochę dżęder… Tylko pomiędzy praniem, sprzątaniem, gotowaniem i zmywaniem trochę mało mam czasu na dżęderyzację Dzieci. A przykład daję rodem ze średniowiecza na pohybel fe!ministkom.

Informacje o Jukka Sarasti

Pełnoetatowa kura domowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „O miejscu, jakie kura powinna zajmować w domu

  1. lilit8 pisze:

    Zaraz przykłady rodem ze średniowiecza!
    Opinie feministek, szczególnie tych fanatycznych, które niedługo zaczną zmuszać mężczyzn do rodzenia dzieci, puszczam mimo uszu i robię swoje 😉

    • jukkasarasti pisze:

      NIeno, kiedyś wytłumaczę Dzieciakom, że miejsce kobiety jest tam, gdzie rzeczona kobieta czuje się najlepiej. A ja faktycznie najlepiej czuję się w kuchni… No, chyba że trzeba posprzątać, to już gorzej. Ale przecież gotować w brudnych garach się nie da 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s