O wyborach

Byłam. Oddać nieważny głos. Żeby nie było, że swoje lenistwo usprawiedliwiam niechęcią do polityki. Choć może chciałoby się tych wszystkich ludzi powysyłać do Europy. I tylko nie bardzo widzę następców obecnych polityków.

Ale tak naprawdę przeszłam się do urny, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru… przedszkola dla Dzieciaków. Tam właśnie był lokal wyborczy. Niech się Młodzież oswaja z miejscem, gdzie – mam nadzieję – do września będzie spędzać dużo czasu, podczas gdy mama będzie się rozglądać za pracą. Samo przedszkole ładne… tylko plac zabaw kiepsko zagospodarowany. Mało miejsca do zabawy, dużo niezagospodarowanego trawnika. No i jak czytałam menu to chciałoby się samemu szykować własnemu Dzieciu posiłki. No, ale kiedyś się w końcu musi Potomstwo zaznajomić z chemią udającą jedzenie.

Tuż obok przedszkola mieści się dom dziecka. I jak tak się zastanawiam, jak czują się te dzieci jak widzą, jak po „kolegów zza płotu” o pewnej godzinie przychodzą rodzice, by je odebrać. Tak dzień w dzień przez 5 dni w tygodniu. Smutne to…

Informacje o Jukka Sarasti

Pełnoetatowa kura domowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s