O mądrościach z kalendarza

Jeszcze w ubiegłym roku kupiłam sobie kalendarz na rok bieżący. Tak mały kalendarzyk, żeby mi się mieścił do torebuni. Taaa, kto widział kiedykolwiek którąkolwiek z moich torebek, doceni nazwanie dowolnej z nich torebunią. Ale ostatnio ta nazwa mnie zachwyciła, więc pewnie przez czas jakiś będę jej wierna. Ale ad rem: kalendarzyk jest na tyle duży, żebym mogła do niego wpisywać wszystkie planowane wizyty u lekarzy, swoje i Potomstwa. Swojego czasu był dodatkiem do Pani – takiego periodyku, co do którego uznałam, że stanowczo zbyt mało zarabiam, by stać mnie było na takie życie, jak ów periodyk zachwala, więc zasadniczo nie czytuję. Ale kalendarzyk wart był kupna, bo i ładny i na każdy miesiąc jest mądrość pani Marii Czubaszek.

Cytat na luty:

Mówi się, że nie ma głupich pytań, ale tak tyko się mówi. Dlatego na początku znajomości nie pytaj go, czy był kiedyś przystojny. Może mu się zrobić głupio.

Informacje o Jukka Sarasti

Pełnoetatowa kura domowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s